Kanlı Kontes

Macaristan asıllı seri katil.

Kanlı Kontes

Macaristan asıllı seri katil.

Ankara Kızılay’da bulunan mekan korku seviyesi oldukça yüksek bir oyun sunuyor. Elizabeth Bathory isimli bir seri katilin hikayesinden yola çıkılarak hazırlandı. “Kanlı Kontes” olarak anılan Elizabeth Bathory büyücülükle uğraşan, hayvanların kurban edildiği ayinlere katılan bir kişidir. Sonrasında bir çok cinayet işleyen seri bir katile dönüşmüştür.

Kanlı Kontes korku evinde bu cinayetlere ve diğer bir çok gizemli olaya şahit olacaksınız. Sizlerde hem cesaretinize hem de zekanıza güveniyorsanız bu oyuna katılabilirsiniz. Oyunda fiziksel temas kesinlikle yoktur ancak karşılaşacağınız bir çok sürprize şimdiden hazırlıklı olmanızı tavsiye ederiz.

Evden kaçış oyununa kaç kişi katılabiliriz? Oyuna en az 2 en fazla 5 kişilik grup halinde katılabilirsiniz. Süreniz 60 dakikadır ve süre dolduğunda oyunu bitiremezseniz bile dışarı çıkmanız gerekir. Amaç tüm görevleri tamamlayarak dışarı çıkmaktır. Eğer oyunda bir yere takılır ve ilerleyemezseniz operatörlerden yardım alabilirsiniz. Ancak en fazla 3 kez ipucu isteme hakkına sahipsiniz.

Kanlı Kontes - Ankara - 0532 614 2040

Senaryolar ve İller

Kanlı Kontes - Ankara

Kanlı Kontes - Ankara

Senaryo: Elizabeth Báthory, (7 Ağustos 1560 - 21 ... Daha fazla

Adres: Karanfil Sk, 14/11, Kızılay / Ankara

Kanlı Kontes